!!!!

ЗАВІТАЙТЕ ВСІ ДО НАС — ПРОВЕДІТЬ ПРИЄМНО ЧАС!

ТУТ ГОТУЮТЬ ДУЖЕ СМАЧНО: ПО-ДОМАШНЬОМУ І КЛАСНО.

ДНІ НАРОДЖЕННЯ, ВЕЧІРКИ, ЗУСТРІЧІ, БЕНКЕТИ ВСІ…

ПООБІДАТЬ Й ПОВЕЧЕРЯТЬ МОЖНА В НАС  «НА ВИСОТІ» !

 

Кафе «НА ВИСОТІ»  – це неймовірна енергетика міста і сучасного гостинності.

Для будь-якого урочистої події кафе «НА ВІСОТІ» запропонує відповідний банкетний зал:

барный зал на __ міст,

VIP- кімната на __ міст (банкет до __міст).

 

Візитна картка нашого закладу – блюда. Це ароматні, смачні, апетитні страви з риби, овочів, м'яса, птиці, а також ковбаски. Наші порції нікого не залишать голодним, а ціни приємно здивують своєю демократичністю.

Свіжі страви приємно запивати бочкові пивом, кілька сортів якого ми можемо вам запропонувати. А також правильно підібраним вином, яке тонко підкреслить смак основної їжі. Багатий асортимент міцного алкоголю дозволяє нашим клієнтам не обмежувати себе у виборі.

Кафе «НА ВІСОТІ» пропонує організацію та проведення весіль, банкетів, фуршетів, вечірок для корпорацій і приватних осіб, дитячих свят і днів народжень.

Кафе «НА ВИСОТІ»

Відвідавши наш кафе, ви переконаєтеся, що «НА ВІСОТІ» — краще кафе. Глобине, безсумнівно, пропонує багато можливостей для організації застілля, але ми, як і всі недорогі кафе міста, намагаємося дати своїм клієнтам щось більше, ніж просто їжу. У нас ви можете душевно поспілкуватися за чашкою кави, ситно і смачно пообідати або повечеряти і просто добре провести час.

Ми із задоволенням запропонуємо вам наші фірмові страви, хороше вино або свіже пиво — словом, зробимо все, щоб ви переконалися — життя вдалося!

У нас — найсмачніший бізнес-ланч!

У будь-який час дня ми раді бачити вас в числі наших клієнтів, в тому числі і на бізнес-ланчі. Переконайтеся в цьому, відвідавши кафе «НА ВІСОТІ»!