!!!!

ШАНОВНІ ПРОЖИВАЮЧІ !

Просимо Вас дотримуватись правил пожежної безпеки !

 1. Не користуйтесь в кімнаті електронагріваючими приладами (кофейниками, прасками, донагрівачами й ін.), окрім встановлених у номерах.
 2. Покидаючи номер, не забувайте виключити телевізор, кондиціонер, чайник, вентилятор, лампи освітлення, водопровідні крани та ін.
 3. Нагадуємо Вам, що вкрай небезпечно накривати включені торшери і настільні лампи предметами з горючого матеріалу.
 4. Сподіваємося, що ви будете палити лише у відведених для цього місцях, а не в номері.
 5. Просимо Вас кидати недопалки й інше сміття тільки в урни, які знаходяться біля входу у приміщення та в місцях для паління.
 6. Недопустимо приносити і зберігати в номері пожежонебезпечні речовини і матеріали.

 

У випадку пожежі у Вашій кімнаті:

 1. Негайно повідомте про те, що трапилося в пожежну охорону по телефону 101 та адміністратора готелю чи іншому працівнику.
 2. Прийміть міри по гасінню загоряння наявними засобами.
 3. Якщо ліквідувати осередок горіння своїми силами не має можливості, вийдіть з кімнати, закрийте двері, не закриваючи їх на замок.
 4. Залишіть небезпечну зону і дійте за вказівкою адміністрації або пожежної охорони.

У випадку пожежі поза вашою кімнатою:

 1. Негайно повідомте про те, що трапилося в пожежну охорону по телефону 101 та адміністратора готелю чи іншому працівнику.
 2. Залишіть Вашу кімнату після того, як закриєте вікна, і вийдіть з приміщення.
 3. Якщо коридори і сходи клітки сильно задимлені і залишити приміщення не можна, скористайтесь запасними виходами, вказаними в Плані евакуації. Якщо і це не вдалося – залишайтесь у Вашій кімнаті, відкривши вікна навстіж.
 4. Зачинені і добре ущільнені двері надовго захистять Вас від небезпечної температури. Щоб уникнути отруєння димом, закрийте щілини і вентиляційні отвори змоченими водою полотенцями і постільними речами. Обов’язково повідомте по телефону адміністрацію про Ваше місцезнаходження. Телефони адміністрації: (05365)24496; (050)9775356; (097)0603404. З прибуттям до місця пригоди пожежних підійдіть до вікна і подайте знак про надання Вам допомоги.

 

БАЖАЄМО ВАМ ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Адміністрація.